Ahoj, v tomto videu jsem si pro vás připravila první video ze série videí DOMÁCÍ PLEŤOVÉ MASKY. Dozvíte se o nich vše od přípravy, až po aplikaci a samozřejmě výsledný efekt. První maska, kterou jsem pro vás připravila je Avokádová hydratační maska. Takže ze mě bude „zelený mužíček“ Věřím, že se pobavíte a masku třeba vyzkoušíte.

Pro tuto masku budete potřebovat

1/2 avokáda a 1 lžíci olivového oleje

Avokádo jsem vyloupla do misky a přilila lžíci oleje a vše důkladně rozmačkala vidličkou. Než jsem ji však nanesla, dala jsem ji na 10 vteřin do mikrovlnky, aby na obličeji nestudila a byla příjemně teplá (né že si spálíte obličej!!!) Během nanášení jsem zjistila, že lepší bude směs rozmixovat pro lepší aplikaci. A takto připravenou směs nanesla na vyčištěný obličej a nechala působit 20 minut.

Po 20 minutách masku smyla teplou vodou a čekala zázračné výsledky. V mém případě se však nic moc nedělo. Z bílého ručníku se stal trochu zelený a já tedy pro jistotu umyla obličej ještě jednou 🙂 Nějaké výrazné změny jsem na pleti nepozorovala, ale na druhou stranu to bylo příjemné a hlavně velmi rychlé na přípravu. Takže pokud mlsáte avokádo a máte ho v kuchyni, tak je to fajn relaxace po náročném dni.

Mějte se

By Baru.Š